Творча майстерня “Чарівна скринька” запрошує на майстер-класи

GEDC0084

У Будинку культури цементників почала працювати творча майстерня "Чарівна скринька". На заняттях у пані Ольги (так звати майстриню, що проводить майстер-класи) ваша дитина зрозуміє, що способів виразити себе через творчість – безліч. У відповідності до програми діти знайомляться з різними видами живопису, графіки, пластики, колажу та аплікації. При цьому, поряд із вивченням існуючих ідей і технік, заняття у майстерні завжди лишають простір для творчості – вільної, розкутої, нічим не обмежуваної. Саме так тут намагаються довести дитині: світ багатогранний. Саме так тут формується у неї власний погляд на життя.

На заняттях творчості прагнуть розвивати у дітлахів інтерес до великого мистецтва, формувати просторові уявлення, прищеплювати наполегливість і запалювати вогник винахідливості. Завдяки цьому світ дитини поступово розширюється, набуваючи нового забарвлення, збагачуючись новими образами.

Будинок культури цементників пропонує групові заняття у творчій майстерні "Чарівна скринька" (виготовлення прикрас, іграшок, малювання, ліплення, аплікація, нетрадиційна творчість, креативні ідеї), які проходять щосуботи о 12.00 год. Запис на заняття проводяться за телефоном: 067 360 22 67.

Розроблено: Creativo — замовити сайт, розробка, виготовлення, Здолбунів,Рівне,Мізоч