Продовжується набір у студію “Зіронька”

Новий Презентація Microsoft PowerPoint

У студію "Зіронька" запрошуємо дітей від 1,5 року і до 4 років разом з батьками. Завдяки багаторічному досвіду спеціалісти нашої студії створили для Вас декілька унікальних програм, і одна з них – «Знайка».  Усі програми, що створюються на базі нашої студії мають одну спільну рису – це творчість. Творчість в усьому і понад усе.

У процесі роботи, ми намагаємось відійти від стереотипів. Ми не ставимо запитання, що можна робити з малюком в тому чи іншому віці, а намагаємось дати відповіді на питання: «Що хоче робити малюк? Що цікавить його найбільше і чому?» Висновки вражають своєю простотою – це творчість. Від народження і майже до шкільного віку найцікавішими заняттями для малюків є музика, танок, малювання. Саме вони приваблюють малюків без зайвих пояснень.

Програма «Знайка»  - від розвиваючої іграшки до  власних шедеврів творчості.

 
Програма, що допомагає розкрити безмежний потенціал будь-якої іграшки. Дає відповіді на питання «Що таке іграшка в житті дитини? Для чого вона потрібна? В чому полягає розвиваючий ефект?»
 
Пропонуємо цікаве ігрове середовище, в якому зручно себе почуватимуть не тільки діти, але й батьки.
 
Працюємо з – моторикою, сенсорикою.
 
Займемось – мовленням та комунікацією
 
Активуємо творчі процеси та інтелектуальний розвиток.
 
Записатись на заняття  ви можете за тел. : 067 360 22 67
 
Наші спеціалісти постійно шукають нових, більш ефективних методів роботи, адже вони самі є людьми творчими та креативними.
 
Маючи багаторічний досвід роботи з дітьми в різних сферах, працюючи з різними категоріями дітей, постійно навчаючись ми кожен раз знаходимо нові, більш ефективні шляхи.
 
Приєднуйтесь до нас!
 
Будемо раді бачити Вас і ваших малюків.
Розроблено: Creativo — замовити сайт, розробка, виготовлення, Здолбунів,Рівне,Мізоч